• فراخوان دعوت از فروشگاه های آنلاین و شرکت های دارای پلتفرم فروش آنلاین

    کد: 28370
    تاریخ: ۱۳۹۹/۰۱/۲۰
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 278
    فراخوان دعوت از فروشگاه های آنلاین و شرکت های دارای پلتفرم فروش آنلاین برای مشارکت در پورتال جامع کسب و کارهای آنلاین استان فارس

     

    سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس، از شرکت ها و فروشگاه های فروش اینترنتی کالا و نیز شرکت هایی که دارای پلتفرم فروشگاه های اینترنتی می باشند، برای مشارکت در پورتال جامع و یکپارچه اطلاعات کسب و کارهای آنلاین استان فارس دعوت به همکاری می نماید.

    این فراخوان با هدف گرد هم آوردن کسب و کارهای اینترنتی استان فارس، در این شرایط سخت شیوع ویروس کرونا انجام می شود. تا بتواند علاوه بر رفع نیازهای ضروری هم استانی های عزیز، حضور و مراجعه ی مردم به واحدهای صنفی به حداقل برسد و کمک قابل توجهی نیز به رونق دهی کسب و کارهای بومی انجام دهد.

    حسب مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا استان فارس، اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان ماموریت یافت، سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس را مامور اجرای این مصوبه نماید.

    در این راه اتاق اصناف مرکز استان فارس، سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس، دانشگاه علوم پزشکی شیراز، استانداری فارس، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی شیراز و صدا و سیما مرکز فارس نسبت به شناسایی و بهره گیری از ظرفیت شرکت‌های دانش‌بنیان و فناور فعال در حوزه تجارت الکترونیک به منظور کاهش خروج مردم جهت تامین مایحتاج همکاری می نمایند.


    لذا بدینوسیله از کلیه شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس،  دانش بنیان، فناور و فروشگاه های ارائه دهنده آنلاین محصولات و خدمات  که دارای پلتفرم فروش کالا می باشند و یا صرفا بدون پلتفرم، محصولات و اقلام مصرفی خود را بصورت آنلاین به فروش می رسانند دعوت بعمل می آید جهت معرفی به عموم مردم و بهره برداری از خدمات موجود، در پورتال جامع و یکپارچه اطلاعات کسب و کارهای آنلاین استان فارس به نشانی  https://farsb.ir  که توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس راه اندازی شده است، ثبت نام نمایند.

    در این مرحله فروش کالاهای ضروری مردم، که نباید تعطیل شوند، مورد توجه اساسی است. ضمنا این پورتال روز شنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ به صورت رسمی در جلسه ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا رونمایی می شود.

     

    دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس می باشد.
مجری: پورتال سامان