• سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست

    کد: 27939
    تاریخ: ۱۳۹۸/۱۰/۰۴
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 179
    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) در چارچوب سیاست شفاف سازی تمامی فعالیت های خود ، به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست .

    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور ( نصر ) در چارچوب سیاست شفاف سازی تمامی فعالیت های خود، به سامانه انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات پیوست.

    به گزارش روابط عمومی نصر کشور ، سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با بیش از هفده هزار عضو در سراسر کشور ، بزرگترین تشکیل بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور محسوب می شود که تلاش دارد با شفاف سازی در تمامی حوزه ها ، در چارچوب روند شفافیت امور در کشور حرکت کند.

    بر اساس توافق صورت گرفته میان سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات، سازمان نصر به عنوان متولی همه سازمان های نصر سراسر کشور، پاسخگوی سئوالات در خصوص انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات خواهد بود و به تدریج نصرهای استانی نیز به این سامانه خواهند پیوست.

    البته قبل از این نیز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور در ساختار جدید خود فهرست اعضای خود، شورای مرکزی و کلیه فعالیت ها اعم از برنامه ، سیاست ها و طرح های اجرایی را در پورتال این سازمان منتشر کرده است.


    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس می باشد.
مجری: پورتال سامان