• در جهت پیگیری، هماهنگی و پاسخ به سوالات احتمالی

    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای پیگیری تفاهمنامه های الکامپ نماینده معرفی کرد

    کد: 27325
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۶/۰۱
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 368
    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور مجریان مربوط به تفاهمنامه‌های الکامپ بیست و پنجم را برای پاسخگویی به سوالات احتمالی معرفی کرد.

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با هدف ایجاد هم افزایی و توسعه کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات و در جهت فراهم کردن زمینه تسهیل فعالیت های اقتصادی حوزه فضای مجازی و استفاده از ظرفیت سازمان نظام صنفی رایانه ای، تفاهمنامه هایی در زمان برگزاری نمایشگاه الکامپ به امضا رسید.

    سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برای پاسخگویی به سوالات احتمالی مجریان این طرح ها را از که سوی دبیرخانه این سازمان تعیین شده اند و مسوولیت‌ پیگیری و هماهنگی‌های لازم را با دستگاه های مربوطه دارند، معرفی کرده است.

    مطابق اعلام سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، در جهت هماهنگی و پیگیری تفاهم نامه سازمان نصر و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کشور که بر اساس آن در کنار تمامی نمایشگاه‌ها، سالنی نیز به استارتاپ‌های هر حوزه اختصاص داده خواهد شد، حسن یوسفی و در جهت هماهنگی و پیگیری تفاهم نامه همکاری مرکز توسعه تجارت با سازمان نظام صنفی رایانه ای که در حاشیه آخرین روز از بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ به امضا رسید، داوود علیزاده توسط سازمان نصر کشور معرفی شده است.

    موضوع تفاهم سازمان با مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، آموزش، ترویج و فرهنگ سازی در این حوزه و تحقق دولت الکترونیک و اقتصاد دیجیتال و همچنین تسهیل و حمایت از توسعه کسب و کارهای الکترونیکی و کسب و کارهای مبتنی بر فاوا، توسعه بکارگیری امضای الکترونیکی و تدوین ضوابط و مقررات مرتبط با کسب و کارهای الکترونیکی و کسب و کارهای مبتنی بر فاوا بوده است. در این راستا مرکز توسعه تجارت الکترونیکی باید ایجاد زمینه مشارکت و تسهیل در دسترسی به منابع اطلاعاتی لازم جهت توسعه کاربردهای تجارت الکترونیک و همکاری و مشارکت در دوره های آموزش، ترویج و توسعه تجارت الکترونیکی در استان‌ها و شهرها را در دستور کار خود قرار دهد.

    تفاهم نامه چهارجانبه ای نیز بین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و کانون نهادهای سرمایه‌گذاری امضا شد.

    هاتف خرمشاهی برای پیگیری و پاسخگویی به سوالات احتمالی در رابطه با تفاهم چهارجانبه بین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و کانون نهادهای سرمایه گذاری با هدف تشویق سرمایه گذاری در کسب‌وکارهای نوآورانه ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی شده است. این تفاهم‌نامه برای تشویق سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوآورانه ارتباطات و فناوری اطلاعات به امضا رسید. خرمشاهی همچنین مسوولیت پیگیری تفاهم نامه همکاری بین سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری را نیز برعهده دارد.

    همچنین محمدعلی باطنی مامور پیگیری و هماهنگی های تفاهمنامه شورای عالی فضای مجازی و سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با هدف تقویت ارتباط با بخش خصوصی، ایجاد هم‌افزایی و ارتباط ثمربخش و آگاهی از مشکلات و چالش‌های بخش خصوصی تفاهم‌نامه امضا شده است. این تفاهم‌نامه در راستای تقویت ارتباط با بخش خصوصی، ایجاد هم‌افزایی و ارتباط ثمربخش و همچنین آگاهی از مشکلات و چالش‌های بخش خصوصی و اهتمام به حل این مشکلات با راهکارهای ارائه شده توسط فعالان حوزه کسب‌و‌کارهای فضای‌ مجازی و با توجه به وظایف مرکز ملی فضای مجازی در جهت فراهم‌کردن زمینه تسهیل فعالیت‌های اقتصادی حوزه فضای مجازی، به منظور استفاده از ظرفیت‌های سازمان نظام‌ صنفی رایانه‌ای کشور در جهت کمک به تحقق اهداف و برنامه‌های این دو نهاد، به امضاء رسید.


     فایل پیوست
     
    Tafahomname02.pdf3.53  مگابایت
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس می باشد.
مجری: پورتال سامان