• ثبت نام در سامانه ایران نوآفرین

    کد: 27251
    تاریخ: ۱۳۹۸/۰۵/۱۹
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 283
    ثبت نام در سامانه ایران نوآفرین

    قابل توجه اعضا محترم سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس

    بنا به درخواست اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس مبنی بر اطلاع رسانی به اعضا، با عنایت به رونمایی از طرح " ایران هوشمند" و آماده شدن پلتفرم طرح های ایران نوآفرین و ایران کارفا که در راستای حمایت از کسب و کارهای نوپا، توسعه اکوسیستم دانش بنیان و رفع موانع و مشکلات استارت آپ ها و شرکت های رشد یافته که با تلاش های مجدانه وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات مصوب و ابلاغ شده است. از متقاضیان درخواست می گردد جهت ثبت نام در سامانه ایران نوآفرین و استفاده از مزیت های آن، هر چه سریعتر اقدام نمایید. لازم به ذکر است به دلیل حجم بالای ثبت نام کنندگان، نفرات پیشرو در اولویت بهره مندی از مزایا می باشند.

    * جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر به سایت  www.irannoafarin.irمراجعه  فرمایید.

    * برای آشنایی با جزئیات تسهیلات قابل ارائه از طرف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت حمایت از کسب و کارهای نوپا و ثبت اطلاعات حقیقی و حقوقی خود به سامانهwww.irankarfa.ir   مراجعه فرمایید.( لازم به ذکر است در مرحله اول می بایست در ابتدا در سامانه   www.irannoafarin.ir ثبت نام شوید.)

    * برای کسب اطلاعات بیشتر از روند ثبت نام، در صورت نیاز با شماره 07132989851، آقای مهندس حجتی کارشناس اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان فارس تماس حاصل فرمایید.

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس می باشد.
مجری: پورتال سامان