• حضور معاون وزیر ارتباطات در اولین کارگاه « مدیریت فناوری، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن »

    کد: 22602
    تاریخ: ۱۳۹۵/۱۲/۰۷
    منبع خبر: دبیر سازمان
    تعداد بازدید: 794
    حضور معاون وزیر ارتباطات در اولین کارگاه « مدیریت فناوری، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن »

     

    پنج شنبه 95/12/05 سالن اجتماعات کارخانجات مخابراتی ایران  در شهر شیراز میزبان فعالان در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان فارس بود تا سازمان نصر فارس اولین کارگاه «مدیریت فناوری ، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن» را برگزار نماید. مدرسین این کارگاه جناب آقای دکتر رضا طالبی و جناب آقای دکتر مجتبی فرهانچی بودند.

    این کارگاه ساعت 9:00 صبح با حضور شرکت کنندگان برگزار گردید. در ابتدا جناب آقای دکتر رضا طالبی در خصوص آشنایی با مفهوم فناوری، چرخه عمر و مدیریت فناوری توضیحاتی ارائه نمودند و نظرات و پیشنهادات حاضران را در این زمینه جویا شدند و سپس به تدریس پرداختند.

    پس از آن مراسم پذیرایی از حاضران انجام شد و شرکت کنندگان در فضایی صمیمی و دوستانه به گفتگو با یکدیگر پرداختند.

    سپس بخش دوم کارگاه با عنوان آشنایی با مفهوم نوآوری، مدیریت نوآوری و شیوه استقرار مدیریت فناوری و نوآوری در سازمان توسط جناب آقای دکتر مجتبی فرهانچی به همراه کار عملی ادامه یافت.

    پس از آن در ساعت 11:30 سالن اجتماعات کارخانجات مخابراتی ایران میزبان معاون محترم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جناب آقای مهندس محمد جواد آذری جهرمی بود. ایشان پس از استقبال گرم و صمیمانه جناب آقای دکتر هاشمی ریاست محترم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات، جناب آقای مهندس منظری رئیس محترم هیات مدیره سازمان نصر فارس و دبیر محترم سازمان سرکار خانم مهندس وثوقی و اعضاء محترم هیات مدیره سازمان و ریاست محترم مرکز رشد خوشه فناوریهای صنایع مخابراتی جناب آقای مهندس معدلی و شرکت کنندگان کارگاه از بخش نمایشگاهی سازمان نصر فارس دیدن کردند و از نزدیک در خصوص مشکلات شرکتهای عضو به گفتگو با آنان پرداختند . در بخش نمایشگاه شرکتهای عضو نصر فارس به نامهای شرکت داده نورد دره سیلیکان، اورنگ پژوهان پارسه، توسعه گران ایمانی نت 24، مجدی توان کوشا، توسعه علم و تجربه هفت راز، پالاپال پرداز فارس و نماینده بیمه سامان حضور داشتند.

    جناب آقای مهندس آذری پس از بازدید از نمایشگاه به سالن اجتماعات کارخانجات مخابراتی ایران در کارگاه «مدیریت فناوری ، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن» حضور بهم رساندند و با ایراد سخنرانی شرکت کنندگان و مدعوین را به فیض رساندند. پس از آن کارت عضویت مشاوران و کارشناسان با اهدا کارت عضویت جناب آقای مهندس سهرابی مدیر محترم فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری فارس به عنوان نماینده مشاوران ادامه یافت.

    سپس تقاضایی در خصوص اینکه سازمان نظام صنفی رایانه ای متولی فروشگاههای الکترونیک شود کتباً به جناب آقای مهندس آذری ارجاع گردید.

    همچنین رویداد ایده تاب در دانشگاه با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مرکز آموزش علمی و کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران در حال برگزاری بود که از عصر چهارشنبه 95/12/04 تا عصر جمعه 95/12/06 ادامه می یافت که جناب آقای مهندس آذری در یکی از جلسات این رویداد شرکت نمودند و از نزدیک با کار شرکت کنندگان آشنا شدند.

    سپس شرکت کنندگان برای ادای فریضه نماز و صرف نهار کارگاه را ترک نمودند و پس از آن بخش سوم کارگاه با عنوان تجاری سازی نوآوری فناورانه و نقش فناوری اطلاعات در آن با تدریس جناب آقای دکتر رضا طالبی و جناب آقای دکتر مجتبی فرهانچی تشکیل گردید.

    پس از آن مراسم پذیرایی بعدازظهر از حاضران انجام شد و سپس ادامه بخش سوم کارگاه و کار عملی دوم با موفقیت به پایان رسید.

    در پایان طی مراسمی از جناب آقای دکتر رضا طالبی و جناب آقای دکتر مجتبی فرهانچی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

     

    اولین کارگاه « مدیریت فناوری ، نوآوری و نقش فناوری اطلاعات در آن »

     


     

    اهدا کارت عضویت جناب آقای مهندس سهرابی مدیر محترم فناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری فارس به عنوان نماینده مشاوران

    دیدار معاون محترم وزیر فناوری اطلاعات از بخش نمایشگاه شرکتهای عضو نصر فارس

     


     رویداد ایده تاب در دانشگاه با حمایت سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس و اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان و مرکز آموزش علمی و کاربردی کارخانجات مخابراتی ایران

     

     

     

    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     
کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس می باشد.
مجری: پورتال سامان