• معرفی رمدانی به عنوان نماینده اتاق اصناف در سازمان نصر کشور

    کد: 19752
    تاریخ: ۱۳۹۴/۰۹/۰۲
    منبع خبر: روابط عمومی
    تعداد بازدید: 1107
    عباس رمدانی به عنوان نماینده اتاق اصناف ایران در سازمان نظام صنفی رایانه ای (نصر) کشور معرفی شد.

      

    به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، علی فاضلی رئیس اتاق اصناف ایران طی نامه ای به طور رسمی عباس رمدانی را به عنوان نماینده اتاق اصناف ایران در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور معرفی کرد.
    نماینده اتاق اصناف در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با بیان اینکه اتاق اصناف با قریب به 200 سال سابقه قدیمی ترین تشکل صنفی کشور است، افزود: اتاق اصناف کشور به پشتوانه قانون نظام صنفی مصوب مجلس نزدیک به 200 سال است که فعالیت می کند و اکنون نزدیک به سه میلیون واحد صنفی در رسته های مختلف عضو رسمی آن هستند و در مجموع اگر در هر واحد صنفی دو نفر مشغول به کار باشد به طور مستقیم شش میلیون نفر و غیر مستقیم 18 میلیون نفر تحت پوشش آن به شمار می روند. این در شرایطی است که 17 و نیم درصد از تولید ناخالص کشور GNP در دست اصناف است که نقش به سزایی در بازار و اشتغالزایی ایفا می کند.
    نایب رئیس سازمان نصر کشور با اشاره به اینکه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور به عنوان بزرگترین مرجع تخصصی بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات بیش از 10 سال سابقه فعالیت دارد، گفت: ایجاد فضای تعاملی میان سازمان های نصر استانی و اتاق های اصناف یکی از نیازهای حیاتی فعالیت صنفی است و رئیس اتاق اصناف کشور نیز با شناختی که از ظرفیت تخصصی موجود در سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور دارد، اقدام به معرفی نماینده رسمی اتاق اصناف در سازمان کرد.
    رمدانی، در حال حاضر نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، رئیس سازمان نصر مازندران و رئیس اتاق اصناف استان مازندران است و طی نامه ای از سوی رئیس اتاق اصناف کشور به عنوان نماینده رسمی اتاق در سازمان نصر معرفی شد.
    نایب رئیس سازمان نصر کشور، با تاکید بر اینکه تعامل با اتاق اصناف کشور فرصتی است تا سازمان و به خصوص شاخه فروشگاهی تقویت شود، افزود: زمینه ای است تا علاوه بر اتاق اصناف کشور با فراکسیون اصناف مجلس و دیگر اتحادیه های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز وارد تعامل شویم و مشکلات و نارسایی های موجود در قوانین صنفی را پیگیری و رفع کنیم. 
    رمدانی انتشار نرخنامه واحد و مورد تایید سازمان نظام صنفی رایانه ای و اتحادیه رایانه را یکی از موارد قابل پیگیری به عنوان نماینده اتاق اصناف در سازمان دانست و افزود: در حال حاضر فرصتی ایجاد شده تا اتحادیه رایانه که مجموعه تحت نظارت اتاق اصناف است و سازمان نظام صنفی رایانه ای با تجمیع نظرات کارشناسی طرفین به انتشار نرخنامه واحد اقدام کنند.
    رمدانی در ادامه با اشاره به اینکه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، قانون مخصوص به خود دارد که به تصویب مجلس شورای اسلامی نیز رسیده و تحت قانون نظام صنفی نیست، خاطرنشان ساخت: برقراری تعامل دو جانبه با اتاق اصناف، پیگیری دغدغه های اعضای صنف، پیگیری تعاملات اعضای سازمان با اتحادیه ها و انجمن های تحت نظارت اتاق اصناف و غیره از جمله مواردی است که به عنوان نماینده می توانم برای اعضا انجام دهم.
    نایب رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، با تاکید بر اینکه الگویی ایجاد شده و نظام های صنفی استانی می توانند با بهره گیری از آن وارد تعاملات صنفی شوند، افزود: اعضای سازمان نظام صنفی رایانه ای می توانند مسائل و مشکلات خود در حوزه اصناف را از طریق دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور 021-88741149  یا دبیرخانه سازمان نصر در استان مازندران 011-33375334   و 011- 33375335 مطرح و پیگیری کنند.  ضمن اینکه نظام های استانی نیز می توانند با استفاده از الگوی ایجاد شده در جهت تقویت تعاملات صنفی فعال شوند.
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
     


کلیه حقوق متعلق به سازمان نظام صنفی رایانه ای استان فارس می باشد.
مجری: پورتال سامان